Mağazada Var

Lucca Beyaz Orta Sehpa

TU1410011777
20.451 TL 25.564 TL %21
22.496 TL 28.120 TL %20
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 20.451 TL
Toplam
22.496 TL
25.564 TL
20.451 TL
25.564 TL
Orta Sehpa
22.496 TL
20.451 TL
22.496 TL
20.451 TL
Toplam
20.451 TL22.496 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Beyaz Orta Sehpa, şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan bir tamamlayıcı aksesuardır. Yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katarken, kullanışlılığıyla da dikkat çeken bir üründür.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Lucca Orta Sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Geniş tablası, ekstra depolama alanı ve şık detaylarıyla evinizin dekorasyonunu tamamlar.

Lucca Orta Sehpa, modern çizgileriyle her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Oturma odanızda, salonunuzda veya yatak odanızda şık bir vurgu noktası oluştururken, aynı zamanda kullanışlı bir alan sunar.

Fonksiyonel tasarımıyla dergilerinizi, kitaplarınızı veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca, üzerinde çay veya kahve gibi içeceklerinizi keyifle tüketebilirsiniz.

Lucca Orta Sehpa, estetik ve pratik bir tamamlayıcı aksesuar olarak yaşam alanınıza şıklık ve düzen katar.

Lucca Orta Sehpa (İnegöl Mbilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı