Türkiye'nin Her Yerinde, Dünyanın 150 Ülkesinde

İnegölSofa

          Firmamız 1986 yılında Mobilya sektörü ile ticaret hayatına başladı. 1998 yılında Babadan oğula geçen şirket 3 kuşaktır hayatına devam etmektedir. 1985 yılından itibaren ŞENTÜRK MOBİLYA unvanı ile müşterilerine hizmet vermekteydi. 2017 yılında İnegölsofa patentini alarak, bugün İnegöl Mobiliyum Avm de mağazamızı açmış bulunmaktayız. 2017 yılının başında mağazacılık sektöründe edindiği somut tecrübeleri e-ticaret alanına taşıyarak bu alanda da müşterilerine yeni bir hizmet ağı kurmuş oldu.  En ucuz fiyata, en kaliteli ürünleri sunmayı prensip edinen İnegölsofa, bir şirketin büyümesindeki en büyük etkenin müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle yoluna devam etmektedir. Mutlu müşterisi ile her zaman kendine ve iş gücüne olan güvenini arttırmaktadır. 

         İnegölsofa, olarak her geçen gün pazardaki payını ciddi ölçüde büyütmekte, değerli müşterilerinin firmamıza olan ilgisi ve izlediğimiz ticari politikaya duyduğu güven ile doğrudan ilişkili olduğunun, kuruluşumuzdan bu yana bilincindeyiz. 

         Başarılar ile dolu 32 yılın verdiği tecrübenin ışığında emin adımlar ile yoluna devam etmekte olan İnegölsofa, bu yolda bizi yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerine minnettardır.

Firma Bilgilerimiz

Firma Ünvanı SERAP ŞENTÜRK
Firma Adresi Mobiliyum Mobilya AVM, B Etap Kat: 2 No: 25, İNEGÖL, BURSA
Vergi Dairesi / Vergi No İnegöl V.D 33922147348
Ticari Sicil No 293739
Telefon Numarası +90 224 334 11 55
E-posta Adresi info@inegolsofa.com
Yukarı