Teslimat ve Montaj İNEGÖLSOFA

Teslimat ve Montaj

İNEGÖLSOFA'DA NAKLİYE, TESLİMAT VE MONTAJ ÜCRETSİZ

İnegöl Mobilyasının kalitesini uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen İnegölsofa, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini alanında oldukça tecrübeli ve işini titizlikle gerçekleştiren Mobilnaklet firmasından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en yeni mobilya mağazası Inegölsofa.com adresinden veya mağazasından yapacağınız tüm  alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, Türkiye'nin her yerine Mobilnaklet firması tarafından gerçekleştiriliyor. Alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Yukarı