Zamanında Teslimat ve Güvenli Montaj

İNEGÖLSOFA'DA TESLİMAT

Ürünlerimiz, sadece mobilya taşımacılığı yapan özel nakliye firmaları ile Türkiye'nin her yerine (il merkezleri ve anayol üzerindeki tüm ilçelerine) gönderilir.

Şehir merkezlerine uzak ilçe ve köylerde nakliye ücreti farkı çıkabilmektedir.

Ücretsiz teslimat ve kurulum şartlarımız teslimat yapılacak binanın 3.katına kadar geçerlidir. 4 ve daha yüksek katlarda taşıma farkı çıkmaktadır.

4.kattan sonrası için Yük Asansörü gereklidir. Teslimat bina içerisindeki asansörü kullanılarak yapılırsa kat farkı ücreti alınmaz. Ancak bina asansörü ve bina içi merdivenler taşımaya uygun değilse bina dışından yük asansörü kurularak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Burada ortaya çıkacak yük asansörü ücreti alıcı tarafından ödenir.

Bina içi merdivenlerin ve kapıların taşımaya uygun olup olmadığı alıcı tarafından sipariş verilirken belirtilmesi gerekmektedir. Eğer bina yada oda kapısından sipariş verilen ürünler sığmazsa burada sorumluluk müşteriye aittir.

Sitede verilen fiyatlar Türkiye içi için geçerlidir. Yurt dışı teslimat için satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye içi Teslimatlar kara yola bağlantısı olan bölgeler için geçerlidir. Ada olan bölgeler için geçerli değildir. Bilgi için müşteri müşteri temsilcileri ile görüşünüz.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Yukarı