Mağazada Var

Lucca Karyola 160 cm

YOT1410010466
29.674 TL 37.092 TL %20
32.641 TL 40.801 TL %20
Takım İçeriği
Karyola 160 cm1 x 21.233 TL
Karyola Pano Sağ Sol1 x 8.441 TL
Toplam
32.641 TL
37.092 TL
29.674 TL
37.092 TL
Karyola 160 cm
23.356 TL
21.233 TL
23.356 TL
21.233 TL
Karyola Pano Sağ Sol
9.285 TL
8.441 TL
9.285 TL
8.441 TL
Toplam
29.674 TL32.641 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Karyola, şıklık ve konforu bir arada sunan bir tasarıma sahip olan çift kişilik bir yatak odası parçasıdır. Estetik bir görünüme sahip olan karyola, odanızı dönüştürmek ve rahat bir uyku deneyimi yaşamak için ideal bir seçimdir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Lucca Karyola, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zarif detaylar, modern çizgiler ve özenle işlenmiş ahşap işçiliği, yatak odanıza şıklık ve zarafet katmaktadır.

Geniş bir yatak alanı sunan Lucca Karyola, rahat bir uyku için ideal bir ortam sağlar. Rahatlık ve destek için tasarlanmış olan karyola, uyku düzeninizi ve vücut postürünüzü destekleyen ergonomik bir yapıya sahiptir.

Lucca Karyola, odanızı mükemmel bir uyku ve dinlenme alanına dönüştürmek için şık bir seçenektir. Modern tasarımıyla göz alıcı bir şekilde odanızı tamamlayacak ve günlük hayatınızda size keyifli anlar sunacaktır.

Lucca Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Karyola ve Başlığı

*Baza Opsiyoneldir.

Başlık 1. sınıf kumaş döşenerek ve ayna işçiliği ile üretilmiştir.

Karyola 1. sınıf kumaş döşenerek üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplama yapılmıştır.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı