Web Sitesine Özel

Plus Bazalı Karyola

YOT1410007737
17.872 TL 22.340 TL %20
19.659 TL 24.574 TL %21
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 17.872 TL
Toplam
19.659 TL
22.340 TL
17.872 TL
22.340 TL
Karyola Bazalı
19.659 TL
17.872 TL
19.659 TL
17.872 TL
Toplam
17.872 TL19.659 TL

Ürün Özellikleri

Plus Bazalı Karyola, konforlu ve şık bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan karyola, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Bazalı tasarımı sayesinde yatak bazına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Geniş ve ferah bir yatak alanı sunarak rahat bir uyku sağlar. Şık başlık detaylarıyla dikkat çeken karyola, dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katmanın yanı sıra depolama alanı sunan çekmeceleriyle de pratik bir çözüm sunar. Plus Bazalı Karyola, modern tasarımı ve fonksiyonelliğiyle yatak odanızı tamamlayacak bir seçimdir.

Plus Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Bazalı Karyola

Karyola Başlığı: Sunta üzerine sünger + nubuk döşenerek üretilmiştir.

Karyola Çerçevesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 160 x 200 cm'dir.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.

Baza Özelliği: Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve dört adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı180210125

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı