Mağazada Var

Lucca Koltuk Takımı

KT1410009023
87.272 TL 124.674 TL %30
95.999 TL 137.141 TL %30
Takım İçeriği
Lucca Koltuk Takımı1 x 87.272 TL
Berjer 1 adet
4'lü Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 1 adet
Toplam
95.999 TL
124.674 TL
87.272 TL
124.674 TL
Lucca Koltuk Takımı
Berjer 1 adet
4'lü Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 1 adet
87.272 TL
87.272 TL
Berjer
20.691 TL
18.810 TL
4'lü Koltuk
47.395 TL
43.086 TL
3'lü Koltuk
41.626 TL
37.842 TL
Toplam
87.272 TL95.999 TL

Ürün Özellikleri

  

Lucca Koltuk Takımı, modern bir tarzı yansıtan şık ve konforlu bir oturma grubudur. Eşsiz tasarımı ve detaylarıyla dikkat çeken bu koltuk takımı, yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Lucca Koltuk Takımı, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Rahat minderleri, ergonomik yapısı ve geniş oturma alanıyla mükemmel bir oturma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Modern çizgileriyle evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan Lucca Koltuk Takımı, zarif ve şık bir görünüm sunar. Her detayı özenle düşünülmüş olan takım, misafirlerinizi ağırlarken ve ailenizle keyifli vakit geçirirken konforlu bir ortam sağlar.

Lucca Koltuk Takımı, evinize modern ve stil sahibi bir atmosfer katarken, aynı zamanda rahatlık ve konforun keyfini çıkarmanızı sağlar. Günlük kullanımda uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çeken bu takım, yaşam alanınıza değer katar.

Lucca Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Dörtlü koltuk(, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer,

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı