Lucca Yatak Odası Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Lucca Yatak Odası Takımı

YOT1410010464
74.990 TL 124.280 TL %40
82.491 TL 136.710 TL %40
Takım İçeriği
Lucca Yatak Odası Takımı1 x 74.990 TL
Dolap 1 adet
Karyola Pano Sağ Sol 1 adet
Komodin 2 adet
Karyola 160 cm 1 adet
Aynalı Şifonyer 1 adet
Toplam
82.491 TL
124.280 TL
74.990 TL
124.280 TL
Lucca Yatak Odası Takımı
Dolap 1 adet
Karyola Pano Sağ Sol 1 adet
Komodin 2 adet
Karyola 160 cm 1 adet
Aynalı Şifonyer 1 adet
74.990 TL
74.990 TL
Dolap
47.968 TL
43.608 TL
Karyola Pano Sağ Sol
7.224 TL
6.568 TL
Komodin
5.880 TL
5.344 TL
Karyola 160 cm
17.056 TL
15.504 TL
Aynalı Şifonyer
25.360 TL
23.056 TL
Karyola Bazalı ( 160 cm )
21.920 TL
19.928 TL
Çamaşırlık
8.904 TL
8.096 TL
Puf
4.000 TL
3.640 TL
Toplam
74.990 TL82.491 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Yatak Odası Takımı, şık tasarımı fonksiyonel depolama alanlarıyla yatak odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Konforlu şık bir uyku deneyimi sunar.

Lucca Yatak Odası Takımı, modern ve şık tasarımıyla yatak odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu takım, dayanıklılığı ve şıklığı bir araya getirir.

Yatak odası takımı, yatak başlığı, şifonyer, komodin ve gardırop gibi parçalardan oluşur. Temiz hatları ve minimalist çizgileriyle modern bir atmosfer yaratır. Fonksiyonel depolama alanları sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Lucca Yatak Odası Takımı, konforlu ve rahat bir uyku deneyimi sunan yatak başlığıyla dikkat çeker. Şifonyer ve komodinlerdeki geniş çekmeceler, ihtiyaçlarınıza göre kullanım kolaylığı sağlar.

Evinizin en özel alanı olan yatak odasında stil ve konforu bir arada arayanlar için Lucca Yatak Odası Takımı mükemmel bir seçimdir.

Lucca Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin, 2 Adet Komodin üst pano' dan oluşmaktadır. 

*Baza Opsiyoneldir.

Diğer parçalar opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.

Başlık 1. sınıf kumaş döşenerek ve ayna işçiliği ile üretilmiştir.

Karyola 1. sınıf kumaş döşenerek üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplama yapılmıştır.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Gardırop Gövde, 1. sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Raflar özel koton kaplamadır.

Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Kapaklar MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Komodin Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Şifonyer ve Aynası Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Çamaşırlık Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı