Poyraz Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Poyraz Koltuk Takımı

KT1410002055
40.590 TL 52.248 TL %23
44.652 TL 57.474 TL %23
Takım İçeriği
Poyraz Koltuk Takımı1 x 40.590 TL
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
Toplam
44.652 TL
52.248 TL
40.590 TL
52.248 TL
Poyraz Koltuk Takımı
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
40.590 TL
40.590 TL
1'li Koltuk
7.920 TL
7.200 TL
3'lü Koltuk
19.030 TL
17.299 TL
Toplam
40.590 TL44.652 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Poyraz oturma odası takımı, salonunuzu mükemmel bir şekilde tamamlar. Kaliteli malzemeler ve modern tasarım ile şıklığı yaşayın. Keşfedin!

Poyraz koltuk takımı, oturma odalarınızı şıklık ve konforla donatmanız için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu takım, dayanıklılığı ve rahatlığıyla öne çıkar. Geniş oturma alanları, minderli sırt destekleri ve ergonomik yapısıyla uzun süreli oturma deneyimlerinizde size mükemmel destek sağlar. Zarif tasarımıyla modern ve şık bir atmosfer yaratırken, odanızın dekorasyonunu tamamlar. Poyraz koltuk takımı, aynı zamanda fonksiyonellikle bir araya gelerek depolama alanları ve kol dayama özellikleriyle kullanım kolaylığı sunar. Oturma odanızda konforu ve estetiği bir arada yaşayacağınız bir deneyim sunar.

İnegölsofa Poyraz Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği, 3+3+1'den oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Fonksiyonellik 2 adet üçlü koltukta yatak özelliği vardır.

Yatak Mekanizması Tekyat yatak mekanizması mevcuttur.

Yastık Adeti 4 adet kare yastık vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk737095
3'lü Koltuk2329378

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı