Poyraz Köşe Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Poyraz Köşe Koltuk

KT1410002116
37.589 TL 45.975 TL %19
41.348 TL 50.573 TL %19
Takım İçeriği
Köşe1 x 37.589 TL
Toplam
41.348 TL
45.975 TL
37.589 TL
45.975 TL
Köşe
41.348 TL
37.589 TL
41.348 TL
37.589 TL
Puf
5.622 TL
5.111 TL
Toplam
37.589 TL41.348 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern Poyraz köşe koltuk, konforlu oturma ve şıklık arayanlar için ideal seçimdir. Fiyatlar ve detaylı ürün incelemesi için sitemizi ziyaret edin!

Poyraz köşe koltuk, konforlu ve şık bir oturma alanı sunan modern bir tasarıma sahiptir. Geniş oturma kapasitesi ve rahat minderleriyle aile ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Köşe yapısı sayesinde mekânınızı verimli bir şekilde değerlendirebilir ve odanızın düzenini sağlayabilirsiniz. Estetik çizgileri ve detaylarıyla dekorasyonunuza modern bir dokunuş katar. Poyraz köşe koltuk, hem rahatlık hem de şıklığı bir arada sunarak yaşam alanınıza değer katar.

İnegölsofa Poyraz Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 Adet Köşe Takımından oluşmaktadır. Puf opsiyoneldir.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar gürgen ağaçtır.

Kumaş Özelliği İthal taşlanmış nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Fonksiyonellik Yatak özelliği vardır.

Yatak Mekanizması Tekyat yatak mekanizması mevcuttur.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe315*2709378
Puf6513540

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı