Ruben Aynalı Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Ruben Aynalı Orta Sehpa

TU1410004375
19.589 TL 22.380 TL %13
21.550 TL 24.620 TL %13
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 19.589 TL
Toplam
21.550 TL
22.380 TL
19.589 TL
22.380 TL
Orta Sehpa
21.550 TL
19.589 TL
21.550 TL
19.589 TL
Toplam
19.589 TL21.550 TL

Ürün Özellikleri

Ruben Aynalı Orta Sehpa ile yaşam alanınıza şıklık ve fonksiyonellik katın. Modern ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.Detaylar için iletişime geçin!  

Ruben Aynalı Orta Sehpa, yaşam alanlarınıza zarif bir dokunuş sağlayan tamamlayıcı bir aksesuardır. Şık ve modern tasarımı ile dikkat çekerken, dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım imkanı sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan orta sehpa, sağlam bir taban ve kullanışlı depolama alanıyla fonksiyonel bir çözüm sunar. Geniş yüzeyi üzerinde dekoratif eşyalarınızı sergileyebilir veya günlük kullanımınızda ihtiyaç duyacağınız eşyaları kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Ruben Orta Sehpa ile yaşam alanınızda şıklığı ve pratikliği bir arada yaşayın.

Ruben Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Pablo(Vizon bej)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı