Asus Lüx Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus Lüx Orta Sehpa

TU1410001330
15.990 TL 18.680 TL %15
17.591 TL 20.550 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 15.990 TL
Toplam
17.591 TL
18.680 TL
15.990 TL
18.680 TL
Orta Sehpa
17.591 TL
15.990 TL
17.591 TL
15.990 TL
Toplam
15.990 TL17.591 TL

Ürün Özellikleri

Asus Lüx Orta Sehpa, şık ve kaliteli malzemeleriyle oturma odanızda kullanışlı bir mobilya parçasıdır. Kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar.            

Asus Lüx Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla oturma odanızın havasını değiştirecek. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu sehpa, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlıkta bir mobilya parçasıdır. Orta sehpa, oturma odanızda birbirinden farklı fonksiyonlar için kullanılabilir. İster kahve servisi yapın, ister kitap veya dergilerinizi koyun, isterse de TV kumandasını düzenleyin. Asus Lüx Orta Sehpa, oturma odanızda kullanışlı ve şık bir mobilya parçası olacak.

Asus Orta Sehpa ( İnegöl Mobilyası )

(Mat Vizyon/ Krom)

Sehpanın Üzeri füme aynadır. Sehpa kenarları CNC işlemi uygulanmış mdf malzeme üzerine lake boya yapılmıştır.

Ayaklar Ayaklar metal malzeme üzerine krom kaplamadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1256940

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı