Asus 4'lü Modern Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus 4'lü Modern Koltuk

KT1410012146
30.960 TL 38.700 TL %20
34.056 TL 42.570 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 30.960 TL
Toplam
34.056 TL
38.700 TL
30.960 TL
38.700 TL
4'lü Koltuk
34.056 TL
30.960 TL
34.056 TL
30.960 TL
Toplam
30.960 TL34.056 TL

Ürün Özellikleri

Asus 4'lü Modern Koltuk, rahat oturma alanları ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Şimdi satın alın ve evinizin atmosferini değiştirin! Haydi keşfedin!

Asus 4'lü Modern Koltuk, modern ve şık tasarımıyla evinize stil katıyor. Rahat oturma alanları ve yüksek kaliteli malzemeleri ile konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Kaliteli dikiş işçiliği ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Salonunuzun atmosferini değiştirecek ASUS 4'lü koltuk, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Asus Koltuk Takımı ( İnegöl Mobilyası ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Dörtlü desenli Koltuk

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış masif kayın ağacından yapılmıştır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzeme ile üretilmiştir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk2617895

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı