Asus 3'lü Chester Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus 3'lü Chester Koltuk

KT1410012147
29.976 TL 37.470 TL %20
32.976 TL 41.220 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Chester Koltuk1 x 29.976 TL
Toplam
32.976 TL
37.470 TL
29.976 TL
37.470 TL
3'lü Chester Koltuk
32.976 TL
29.976 TL
32.976 TL
29.976 TL
Toplam
29.976 TL32.976 TL

Ürün Özellikleri

Şık modern Asus 3'lü Chester koltuk kaliteli uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayan bu takımı keşfedin!     

Asus 3'lü Chester koltuk takımı, şık ve modern bir tasarıma sahip olan harika bir mobilya seçeneğidir. Koltuklar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklılığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak minderleri ve rahat sırt destekleri ile uzun süreli oturma konforu sunar. Chester detayları ise bu takımı daha da özel kılar. Oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayacak bu takımın keyfini çıkarın.

Asus Koltuk Takımı ( İnegöl Mobilyası ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Üçlü Chester Koltuk

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış masif kayın ağacından yapılmıştır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzeme ile üretilmiştir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Chester Koltuk2267695

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı