Cratos 3'lü Koltuk - İnegölSofa

Cratos 3'lü Koltuk

KT1410006297
23.040 TL 28.800 TL %20
25.344 TL 31.680 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 23.040 TL
Toplam
25.344 TL
28.800 TL
23.040 TL
28.800 TL
3'lü Koltuk
25.344 TL
23.040 TL
25.344 TL
23.040 TL
Toplam
23.040 TL25.344 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern Cratos 3'lü Koltuk, konforlu ve dayanıklı bir oturma ünitesidir. Evinizin tarzına uyum sağlar ve modern bir atmosfer yaratır. Hemen keşfet!

Cratos 3'lü Koltuk, modern tarzı ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir oturma ünitesidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlü kullanım sunar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sağlar. Şık dikiş detayları ve zarif tasarımıyla herhangi bir dekorasyona mükemmel şekilde uyum sağlar. Cratos 3'lü Koltuk, oturma alanınıza modern bir dokunuş katmak için ideal bir seçimdir.

Cratos Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği İthal dokuma kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği Doğal içerikli dokuma kumaş kullanılmıştır.

Fonksiyon Sabit

İskelet Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi 32 dns sünger üzerine 5 lik kuş tüyü sünger kullanılarak ekstra rahatlık sağlanmıştır.

Sırt Minderi Malzemesi Yumuşak sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi Metal

Ayak Rengi Siyah metal ayak

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Kumaş değiştirilebilir Hayır

Kumaş Materyali Dokuma

Yatak Ölçüsü Yoktur.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2279577

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı