Cratos Kapitoneli 3'lü Koltuk - İnegölSofa

Cratos Kapitoneli 3'lü Koltuk

KT1410006298
25.504 TL 31.880 TL %20
28.056 TL 35.070 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Kapitoneli1 x 25.504 TL
Toplam
28.056 TL
31.880 TL
25.504 TL
31.880 TL
3'lü Koltuk Kapitoneli
28.056 TL
25.504 TL
28.056 TL
25.504 TL
Toplam
25.504 TL28.056 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern Cratos Kapitoneli 3'lü Koltuk , şık tasarımı ve konforuyla öne çıkar. Mekanınıza sofistike bir hava katarak tarzınızı yansıtır. İnceleyin!

Cratos 3'lü Kapitoneli Koltuk, modern ve lüks bir oturma ünitesidir. Özenle tasarlanmış kapitoneli detaylarıyla dikkat çeker ve birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. Konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunar. Şık ve göz alıcı tasarımıyla herhangi bir mekana sofistike bir hava katmaktadır. Cratos 3'lü Koltuk Kapitoneli, tarzınızı yansıtan bir seçimdir ve yaşam alanınıza lüks bir dokunuş sağlar.

Cratos Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği:  1 adet kapitoneli üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği İthal dokuma kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği Doğal içerikli dokuma kumaş kullanılmıştır.

Fonksiyon Sabit

İskelet Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi 32 dns sünger üzerine 5 lik kuş tüyü sünger kullanılarak ekstra rahatlık sağlanmıştır.

Sırt Minderi Malzemesi Yumuşak sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi Metal

Ayak Rengi Siyah metal ayak

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Kumaş değiştirilebilir Hayır

Kumaş Materyali Dokuma

Yatak Ölçüsü Yoktur.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Kapitoneli2279577

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı