Panamera Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Panamera Üçlü Koltuk

KT1410006405
23.800 TL 29.750 TL %20
26.184 TL 32.730 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 23.800 TL
Toplam
26.184 TL
29.750 TL
23.800 TL
29.750 TL
3'lü Koltuk
26.184 TL
23.800 TL
26.184 TL
23.800 TL
Toplam
23.800 TL26.184 TL

Ürün Özellikleri

Panamera Üçlü Koltuk, şık ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Kaliteli malzemelerle üretilen bu koltuk, evinizde mükemmel bir oturma alanı oluşturur.

Panamera Üçlü Koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getiren özel bir tasarıma sahiptir. Kaliteli malzemelerle üretilen koltuk, uzun süre dayanıklılığını korurken aynı zamanda rahat bir oturma deneyimi sunar. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleriyle konforlu bir oturma sağlar.

Modern ve zarif çizgileriyle her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayan Panamera 3'lü Koltuk, yaşam alanınızda şıklık ve estetik bir atmosfer yaratır. Detaylı dikiş işlemeleri ve özenle seçilmiş renkleriyle göz alıcı bir görünüme sahiptir.

Yüksek kaliteli sünger dolgulu minderleri ve ergonomik tasarımı sayesinde vücuda uyum sağlar ve rahat bir oturma pozisyonu sunar. Sırt ve kol desteği ile uzun süreli oturmalarda bile rahatlığını korur.

Panamera 3'lü Koltuk, evinizdeki oturma alanına stil ve konfor katmak için mükemmel bir seçimdir. Aileniz ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oturma deneyimi sunar.


İnegölsofa Panamera Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği. 1 adet Panamera 3'lü Koltuktan oluşmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk26010079

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı