Elit Lüx Orta Sehpa

TU1410003245
10.990 TL 11.625 TL %6
12.090 TL 12.788 TL %6
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 10.990 TL
Toplam
12.090 TL 10.990 TL
11.625 TL
Orta Sehpa
12.090 TL
10.990 TL
12.090 TL
10.990 TL
Toplam
10.990 TL12.090 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Elit Lüx Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)    

Elit Lüx Orta Sehpa, şık ve işlevsel bir orta sehpa seçeneğidir. Odanızın dekorasyonuna zarif bir dokunuş katarken, kullanışlı tasarımıyla da size pratik bir kullanım sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sehpa, uzun süreli kullanım için idealdir. Şık detayları ve estetik görünümüyle dikkat çeker. İhtiyaçlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz farklı bölmeleri ve depolama alanlarıyla da öne çıkar. Oturma odası, salon veya çalışma alanı gibi farklı mekanlarda şıklık ve kullanışlılık arayanlar için mükemmel bir tercihtir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı