Mağazada Var

Voga Ceviz Orta Sehpa

TU1410001841
19.167 TL 23.959 TL %21
21.084 TL 26.355 TL %20
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 19.167 TL
Toplam
21.084 TL
23.959 TL
19.167 TL
23.959 TL
Orta Sehpa
21.084 TL
19.167 TL
21.084 TL
19.167 TL
Toplam
19.167 TL21.084 TL

Ürün Özellikleri

Voga Ceviz Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarif bir dokunuş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen bu sehpa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Fonksiyonel tasarımıyla geniş depolama alanı sunan Voga Orta Sehpa, dergilerinizi, kitaplarınızı veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Zarif detayları ve modern çizgileriyle dekorasyonunuza şıklık katar. Aynı zamanda kullanışlı bir yüzey sunarak, kahve fincanınızı veya uzaktan kumandayı kolayca yerleştirebilirsiniz. Voga Ceviz Orta Sehpa ile yaşam alanınızı tamamlayın ve rahatlığın keyfini çıkarın.


Voga Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1256941

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı