Voga Ceviz Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Voga Ceviz Orta Sehpa

TU1410001841
12.990 TL 15.070 TL %14
14.292 TL 16.580 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 12.990 TL
Toplam
14.292 TL
15.070 TL
12.990 TL
15.070 TL
Orta Sehpa
14.292 TL
12.990 TL
14.292 TL
12.990 TL
Toplam
12.990 TL14.292 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve fonksiyonel Voga Ceviz Orta Sehpa ile yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katın. Odanıza yeni bir hava katacak bu ürün incelemek için hemen tıklayın!

Voga Ceviz Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarif bir dokunuş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen bu sehpa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Fonksiyonel tasarımıyla geniş depolama alanı sunan Voga Orta Sehpa, dergilerinizi, kitaplarınızı veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Zarif detayları ve modern çizgileriyle dekorasyonunuza şıklık katar. Aynı zamanda kullanışlı bir yüzey sunarak, kahve fincanınızı veya uzaktan kumandayı kolayca yerleştirebilirsiniz. Voga Ceviz Orta Sehpa ile yaşam alanınızı tamamlayın ve rahatlığın keyfini çıkarın.


Voga Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1256941

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı