Mağazada Var

Voga Duvar Tv Ünitesi

TU1410001842
29.861 TL 37.326 TL %20
32.846 TL 41.058 TL %21
Takım İçeriği
Duvar Ünitesi1 x 29.861 TL
Toplam
32.846 TL
37.326 TL
29.861 TL
37.326 TL
Duvar Ünitesi
32.846 TL
29.861 TL
32.846 TL
29.861 TL
Toplam
29.861 TL32.846 TL

Ürün Özellikleri

Voga Duvar TV Ünitesi, lüks ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir duvar ünitesidir. Bu ünite, modern yaşam alanlarında zarif bir şekilde yerini alacak ve televizyon deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Dayanıklı malzemelerden üretilen Voga Duvar TV Ünitesi, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş depolama alanları, kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ayrıca, şık aydınlatma detayları ve modern çizgileriyle yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katar. Voga Duvar TV Ünitesi ile evinize lüks ve göz alıcı bir atmosfer katın.

Voga Duvar Ünitesi (İnegöl Mobilyasi)

Modern Tasarım.

Göz alıcı parlaklığıyla seyir zevkinizi artıracak.

Modelin yatak odası ve yemek odası takımı da mevcuttur.

Ürünümüz 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.

E1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecekti

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Duvar Ünitesi2304560

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı