Mağazada Var

Lion Duvar Tv Ünitesi

TU1410001326
41.397 TL 59.139 TL %31
45.536 TL 65.052 TL %31
Takım İçeriği
Lion Duvar Tv Ünitesi1 x 41.397 TL
Tv Ünitesi Alt Blok 1 adet
Tv Ünitesi Üst Blok 1 adet
Toplam
45.536 TL
59.139 TL
41.397 TL
59.139 TL
Lion Duvar Tv Ünitesi
Tv Ünitesi Alt Blok 1 adet
Tv Ünitesi Üst Blok 1 adet
41.397 TL
41.397 TL
Tv Ünitesi Alt Blok
43.169 TL
39.245 TL
Tv Ünitesi Üst Blok
8.873 TL
8.066 TL
Kapaklı Blok
19.083 TL
17.349 TL
Toplam
41.397 TL45.536 TL

Ürün Özellikleri

Lion duvar TV ünitesi, lüks ve modern bir tasarımı bir araya getirerek yaşam alanınıza şıklık katıyor. Özel olarak tasarlanmış bu duvar ünitesi, hem estetik bir görünüm sunuyor hem de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Lion duvar TV ünitesi, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. Geniş ve düzenli rafları, çekmeceleri ve depolama alanları sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Modern detaylarla zenginleştirilmiş olan bu duvar ünitesi, evinizde minimalist bir atmosfer yaratırken aynı zamanda televizyonunuzun en iyi şekilde sergilenmesini sağlar. Kablo yönetimi için özel bölmeleri bulunur ve düzenli bir görüntü sağlar.

Lion duvar TV ünitesi, lüks duvar üniteleri arasında öne çıkan bir seçenektir. İnce detayları, modern tarzı ve fonksiyonelliğiyle yaşam alanınıza şıklık ve pratiklik katmak için mükemmel bir tercihtir.

Lion Duvar Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Tv Ünitesinden Oluşmaktadır. 

Sağ ve Sol Kapaklı Modüller Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Tv Ünitesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir. Üst tabla aynadan üretilmiştir.

Tv Ölçüsü Tv paneli max 55" TV için uygundur.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Tv Ünitesi Alt Blok2305175

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı