Mağazada Var

Lion Dörtlü Koltuk

KT1410012106
52.020 TL 65.025 TL %20
57.222 TL 71.528 TL %21
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 52.020 TL
Toplam
57.222 TL
65.025 TL
52.020 TL
65.025 TL
4'lü Koltuk
57.222 TL
52.020 TL
57.222 TL
52.020 TL
Toplam
52.020 TL57.222 TL

Ürün Özellikleri


Lion Dörtlü Koltuk, geniş oturma alanı ve şık tasarımıyla salonunuza konfor ve stil katıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Lion 4'lü koltuk, ergonomik yapısı ve konforlu minderleriyle rahat bir oturma deneyimi sunar. Yumuşak dolgulu minderler, vücudunuzun şekline uyum sağlar ve gün boyu rahatlık sunar.

Şık detaylarla bezeli olan Lion 4'lü koltuk, modern ve zarif bir görünüme sahiptir. Estetik çizgileri ve özel dikişleriyle göz alıcı bir atmosfer yaratır.

Bu koltuk takımı, odanıza ferah bir atmosfer katar ve misafirlerinizi ağırlarken şıklığınızı göstermenizi sağlar. Fonksiyonel yapısıyla yaşam alanınızı düzenler ve depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

Lion Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım: 1 Adet 4'lü Koltuk (desenli kumaş)

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Yatak Mekanizması Yatak özelliği yoktur.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk2677393

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı