Mağazada Var

Nova Modern 4'lü Koltuk

KT1410009976
48.926 TL 61.158 TL %21
53.818 TL 67.273 TL %21
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 48.926 TL
Toplam
53.818 TL
61.158 TL
48.926 TL
61.158 TL
4'lü Koltuk
53.818 TL
48.926 TL
53.818 TL
48.926 TL
Toplam
48.926 TL53.818 TL

Ürün Özellikleri


Nova Modern 4'lü Koltuk, geniş ve şık tasarımıyla oturma odanızı baştan aşağı yenileyen bir seçenektir. Bu koltuk takımı, konforu ve şıklığı bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürür.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova, sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. Geniş oturma alanları ve rahat minderleri sayesinde aileniz ve misafirleriniz için ideal bir oturma deneyimi sunar.

Nova 4'lü Koltuk, modern çizgileri ve dikkat çeken detaylarıyla göz alıcı bir görünüme sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle de kişisel tarzınızı yansıtabilir ve mekânınıza uyum sağlayabilirsiniz.

Evinizin önemli bir parçası olan oturma odasını tamamlayacak Nova 4'lü Koltuk ile konforlu ve şık bir yaşam alanı oluşturun.

Nova Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Dörtlü koltuk

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı