Nova Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Nova Koltuk Takımı

KT1410009022
58.590 TL 88.340 TL %34
64.450 TL 97.180 TL %34
Takım İçeriği
Nova Koltuk Takımı1 x 58.590 TL
4'lü Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 1 adet
Berjer 1 adet
Toplam
64.450 TL
88.340 TL
58.590 TL
88.340 TL
Nova Koltuk Takımı
4'lü Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 1 adet
Berjer 1 adet
58.590 TL
58.590 TL
4'lü Koltuk
32.464 TL
29.512 TL
3'lü Koltuk
29.776 TL
27.064 TL
Berjer
15.504 TL
14.096 TL
Toplam
58.590 TL64.450 TL

Ürün Özellikleri

Modern Koltuk Takımı modelleri arasında öne çıkan Nova, zarif tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle dikkat çekiyor. Şıklığı ve konforu bir arada yaşayın. 

Nova Koltuk Takımı, modern tarzıyla dikkat çeken şık bir oturma grubudur. İnce detaylara sahip olan bu koltuk takımı, yaşam alanınıza zarif bir atmosfer katmak için özenle tasarlanmıştır.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova Koltuk Takımı, dayanıklılığı ve konforu bir araya getirir. Kaliteli minderleri ve rahat oturma alanlarıyla keyifli bir oturma deneyimi sunar. Ayrıca, ergonomik tasarımı sayesinde doğru destek sağlar.

Modern Koltuk Takımı Modelleri arasında öne çıkan Nova, şık çizgileri ve minimal tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmeniz için ideal bir seçimdir.

Nova Koltuk Takımı, zarif tasarımıyla göz kamaştırırken, kaliteli malzemeleri ve sağlam yapısıyla da uzun ömürlü kullanım sağlar. İnce detaylara sahip olan bu modern koltuk takımı, yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katacaktır.

Nova Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Dörtlü koltuk, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı