Nova Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Nova Köşe Koltuk Takımı

KT1410017206
35.988 TL 43.250 TL %17
39.591 TL 47.580 TL %17
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 35.988 TL
Toplam
39.591 TL
43.250 TL
35.988 TL
43.250 TL
Köşe Koltuk
39.591 TL
35.988 TL
39.591 TL
35.988 TL
Toplam
35.988 TL39.591 TL

Ürün Özellikleri

Köşe koltuk modelleri arasında tercih edilen Nova Köşe Koltuk Takımı, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeker. Konforlu oturma deneyimi için Keşfet!

Nova Köşe Koltuk Takımı, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken bir oturma grubudur. Uygun fiyatıyla da tercih edilen bir seçenek olan bu köşe koltuk, modern yaşam alanlarını mükemmel şekilde tamamlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova Köşe Koltuk, dayanıklılığı ve rahatlığı bir araya getirir. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleri sayesinde uzun süreli oturumlarda bile konforu hissedersiniz.

Köşe koltuk modelleri arasında yer alan Nova, pratik bir kullanıma sahiptir. Fonksiyonel yapısı sayesinde depolama alanı sunar ve yaşam alanınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Ucuz köşe takımları arayanlar için ideal bir seçenek olan Nova Köşe Koltuk, uygun fiyatıyla kaliteyi bir araya getirir. Estetik tasarımıyla da göz dolduran bu köşe koltuk, evinizin dekorasyonunu tamamlarken bütçenizi korumanıza yardımcı olur.

İnegölsofa Nova Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Nova Köşe Koltuk bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk255-195

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı