Mağazada Var

Nova Modern 3'lü Koltuk

KT1410009977
43.741 TL 54.676 TL %20
48.115 TL 60.144 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 43.741 TL
Toplam
48.115 TL
54.676 TL
43.741 TL
54.676 TL
3'lü Koltuk
48.115 TL
43.741 TL
48.115 TL
43.741 TL
Toplam
43.741 TL48.115 TL

Ürün Özellikleri

  

Nova Modern 3'lü Koltuk, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Bu koltuk, oturma odanıza zarif bir atmosfer katarken rahatlığıyla da ön plana çıkar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Geniş oturma alanı ise aileniz ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir.

Nova 3'lü Koltuk, çeşitli renk seçenekleriyle kişisel zevkinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Modern çizgileri ve detaylarıyla oturma odanızı göz alıcı bir şekilde tamamlar.

Kendinizi şımartmak ve konforlu bir oturma alanı oluşturmak isterseniz Nova 3'lü Koltuk tam size göre!

Nova Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuk

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı