Mağazada Var

Lion Tekli Koltuk

KT1410012105
20.417 TL 25.521 TL %20
22.458 TL 28.073 TL %21
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 20.417 TL
Toplam
22.458 TL
25.521 TL
20.417 TL
25.521 TL
1'li Koltuk
22.458 TL
20.417 TL
22.458 TL
20.417 TL
Toplam
20.417 TL22.458 TL

Ürün Özellikleri

      

Lion Tekli koltuk, lüks ve modern bir berjer deneyimi sunar. Zarif tasarımıyla dikkat çeken bu berjer, salonunuzda şıklık ve konforu bir araya getirir.

Kaliteli malzemelerden üretilen Lion berjer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Rahat oturma alanı ve ergonomik yapısı sayesinde dinlenme ve keyif zamanlarınızı en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Lion 1'li koltuk, modern iç mekanlara mükemmel bir uyum sağlar. Farklı renk ve döşeme seçenekleriyle stilinizi tamamlarken, yüksek kalite standartlarından ödün vermez.

Konforlu minderleri ve destekleyici yapısıyla Lion berjer, lüks bir oturma deneyimi sunar. Sadece tekli koltuk olarak değil, aynı zamanda diğer oturma gruplarıyla kombinleyerek şık bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Lion Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjer

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk867888

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı