Mağazada Var

Parma 4'lü Koltuk

KT1410009974
48.144 TL 60.180 TL %20
52.958 TL 66.198 TL %21
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 48.144 TL
Toplam
52.958 TL
60.180 TL
48.144 TL
60.180 TL
4'lü Koltuk
52.958 TL
48.144 TL
52.958 TL
48.144 TL
Toplam
48.144 TL52.958 TL

Ürün Özellikleri

  

Parma 4'lü Koltuk, şık ve konforlu tasarımıyla oturma alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar.

Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde aileniz ve misafirlerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla vücudu destekler ve rahat bir oturma deneyimi sunar.

Parma 4'lü Koltuk, modern tarzıyla her türlü dekorasyonu tamamlar. Zarif çizgileri ve estetik detaylarıyla yaşam alanınıza şıklık katar.

Bu koltuk takımı, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. Hem şık bir görünüm sunar hem de uzun süreli kullanıma uygun bir seçenektir.

Parma Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Dörtlü koltuk

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı