Mağazada Var

Parma Tekli Berjer

KT1410009973
17.510 TL 21.888 TL %21
19.261 TL 24.076 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 17.510 TL
Toplam
19.261 TL
21.888 TL
17.510 TL
21.888 TL
Berjer
19.261 TL
17.510 TL
19.261 TL
17.510 TL
Toplam
17.510 TL19.261 TL

Ürün Özellikleri


Parma Berjer, modern ve şık tasarımıyla oturma alanınıza zarif bir dokunuş katar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu tekli berjer, hem konforlu bir oturma deneyimi sunar hem de estetik bir görünüm sağlar.

Ergonomik yapısı sayesinde vücudunuzun doğal şekline uyum sağlar ve rahat bir destek sağlar. Yumuşak minderleri ve kolçaklarıyla dinlenme ve rahatlama için ideal bir seçenektir.

Parma Berjer, dekorasyon tarzınıza uyum sağlayacak geniş renk ve kumaş seçenekleriyle sunulmaktadır. Ev veya ofis gibi herhangi bir mekanda şıklığı ve işlevselliği bir arada sunar.

Bu berjer, kaliteli malzemelerin özenli işçilikle birleştiği bir üründür. Estetik görünümü ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken bir seçenektir.

Parma Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet berjer

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı