Ersin Doğan Collection

Premium Berjer Koltuk

KT1410006371
14.364 TL 15.960 TL %10
15.800 TL 17.556 TL %11
Takım İçeriği
Berjer1 x 14.364 TL
Toplam
15.800 TL
15.960 TL
14.364 TL
15.960 TL
Berjer
15.800 TL
14.364 TL
15.800 TL
14.364 TL
Toplam
14.364 TL15.800 TL

Ürün Özellikleri

 

Premium Berjer, modern tasarımı ve rahatlığı bir araya getiren şık bir tekli berjer modelidir. Ev dekorasyonunuzda zarif bir dokunuş ve ekstra oturma alanı sağlamak için mükemmel bir tercihtir.

Modern berjerler arayanlar için ideal seçenek olan Premium Berjer, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve özenle tasarlanmıştır. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı, konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Evlerinizin oturma odasında, yatak odasında veya herhangi bir köşesinde, Premium Berjer, estetik çekiciliğiyle dikkat çeker. Farklı renk seçenekleri ile dekorasyonunuza uyum sağlar ve mekanınıza modern bir atmosfer kazandırır.

Tekli berjer modelleri, evinize ekstra şıklık ve konfor katmak için harika bir seçenektir. Premium Berjer, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirerek yaşam alanlarınıza zarafet ve stil katmak için tasarlanmıştır.

İnegölsofa Premium Berjer (İnegöl Mobilyasi) 

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik: Yatak özelliği yoktur.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer809575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı