Ersin Doğan Collection

Premium Koltuk Takımı 3+3+1

KT1410004945
67.359 TL 89.812 TL %25
74.096 TL 98.794 TL %25
Takım İçeriği
Premium Koltuk Takımı 3+3+11 x 67.359 TL
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
74.096 TL
89.812 TL
67.359 TL
89.812 TL
Premium Koltuk Takımı 3+3+1
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
67.359 TL
67.359 TL
3'lü Koltuk
32.918 TL
29.925 TL
Berjer
13.200 TL
12.000 TL
Toplam
67.359 TL74.096 TL

Ürün Özellikleri


Premium Modern Koltuk Takımı, zarafet ve konforu bir arada sunan özel bir mobilya setidir. Şık tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçenektir.

Modern koltuk takımı modelleri arasında öne çıkan bu ürün, 3'lü ve 2'li koltuklarıyla, aynı zamanda tekli berjeri ile geniş oturma alanı sunar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde keyifli ve rahat bir oturma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Premium Modern Koltuk Takımı, farklı renk seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlar ve tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Yüksek kaliteli döşemeleri ve özenle işlenmiş detaylarıyla uzun ömürlü ve estetik bir kullanım sunar.

Ev dekorasyonunda modern bir tarz arayanlar için ideal seçenek olan bu koltuk takımı, hem evinize şıklık katar hem de misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlamanıza olanak tanır.

İnegölsofa Premium Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 2 adet 3'lü Koltuktan ve 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik: Yatak özelliği yoktur.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23210384
Berjer809575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı