Viona Çekmeceli Çamaşırlık - İnegölSofa
Mağazada Var

Viona Çekmeceli Çamaşırlık

YOT1410010559
13.128 TL 16.410 TL %20
14.440 TL 18.050 TL %20
Takım İçeriği
Çamaşırlık1 x 13.128 TL
Toplam
14.440 TL
16.410 TL
13.128 TL
16.410 TL
Çamaşırlık
14.440 TL
13.128 TL
14.440 TL
13.128 TL
Toplam
13.128 TL14.440 TL

Ürün Özellikleri

Yaşam Odası Tamamlayıcısı: Viona Çekmeceli Çamaşırlık, şık tasarımı ve geniş iç hacmiyle yaşam alanınıza düzen ve estetik katıyor. Detaylar için incele! 

Viona Çekmeceli Çamaşırlık, yaşam alanınızda düzen ve estetik sağlayan pratik bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen çamaşırlık, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş iç hacmi ve raf düzenlemeleriyle çamaşırlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Şık tasarımı ve uyumlu renkleriyle dekorasyonunuza zarafet katar. Viona Çekmeceli Çamaşırlık, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren mükemmel bir tamamlayıcıdır. Yaşam alanınızdaki düzeni ve pratikliği artırmak için ideal bir seçimdir.


Viona Yatak Odası ( İnegöl Mobilya )

(GRİ/KROM)

Takım İçeriği 1 Adet Çamaşırlık

Çamaşırlık Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı