Web Sitesine Özel

Plus Ceviz Şifonyer

YOT1410007734
10.836 TL 13.545 TL %20
11.920 TL 14.900 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer1 x 10.836 TL
Toplam
11.920 TL
13.545 TL
10.836 TL
13.545 TL
Şifonyer
11.920 TL
10.836 TL
11.920 TL
10.836 TL
Toplam
10.836 TL11.920 TL

Ürün Özellikleri

Plus Ceviz Şifonyer, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren modern bir mobilya parçasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan şifonyer, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş çekmeceleri ve dolap bölmeleri sayesinde depolama alanınızı düzenli tutmanızı sağlar. Aynalı tasarımıyla odanıza daha geniş ve ferah bir his katar. Şık detayları ve zarif çizgileriyle dikkat çeken şifonyer, yatak odanızın dekorasyonunu tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

Plus Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Şifonyer + Aynası

Aydınlatma Özelliği: Aydınlatma özelliği yoktur.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer1204580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı