Vegas Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Aynalı Şifonyer

YOT1410010542
16.432 TL 20.540 TL %20
18.080 TL 22.600 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 16.432 TL
Toplam
18.080 TL
20.540 TL
16.432 TL
20.540 TL
Şifonyer ( Aynalı )
18.080 TL
16.432 TL
18.080 TL
16.432 TL
Toplam
16.432 TL18.080 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Aynalı Şifonyer: Şık ve işlevsel bir parça olarak odanızda yerini alacak. Geniş depolama alanı ve ayna detayıyla düzenli bir yaşam alanı yaratın.  

Vegas Aynalı Şifonyer, şık ve işlevsel bir parçadır. Geniş depolama alanıyla ihtiyaçlarınızı karşılar ve odanızın düzenli kalmasını sağlar. Şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çeker. Ayna detayı, hem pratik hem de estetik bir özellik sunar. Şifonyer üzerindeki çekmeceler ve dolaplar, giysilerinizi, aksesuarlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kullanışlı ve şık bir parça olan Vegas Aynalı Şifonyer, yatak odası veya vestiyer gibi farklı mekanlarda mükemmel bir tamamlayıcıdır.


Vegas Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Şifonyer ve Aynası

Şifonyer MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1474883

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı