Mağazada Var

Aqua Beyaz Aynalı Şifonyer

YOT1410010511
21.598 TL 26.998 TL %21
23.758 TL 29.698 TL %21
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 21.598 TL
Toplam
23.758 TL
26.998 TL
21.598 TL
26.998 TL
Şifonyer ( Aynalı )
23.758 TL
21.598 TL
23.758 TL
21.598 TL
Toplam
21.598 TL23.758 TL

Ürün Özellikleri

Aqua Beyaz Aynalı Şifonyer, beyaz renkteki şık tasarımı ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle yatak odalarınızın vazgeçilmez parçası olacak. Geniş çekmece ve rafları sayesinde kıyafetlerinizin ve diğer eşyalarınızın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlarken, ayna bölümü de günlük bakımınızı yapmanız için ideal bir alan sunar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu şifonyer uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir parçadır. Aqua Beyaz Şifonyer, yatak odalarınıza zarif bir dokunuş katacak.

Aqua Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

(BEYAZ/KROM)

Takım İçeriği: 1 Adet Şifonyer ve Aynası

Şifonyer ve Aynası Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 6 Temmuz 2024 - 16 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı