Aqua Modern Tekli Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Aqua Modern Tekli Koltuk

KT1410010551
11.584 TL 14.480 TL %20
12.736 TL 15.920 TL %20
Takım İçeriği
Tekli Koltuk1 x 11.584 TL
Toplam
12.736 TL
14.480 TL
11.584 TL
14.480 TL
Tekli Koltuk
12.736 TL
11.584 TL
12.736 TL
11.584 TL
Toplam
11.584 TL12.736 TL

Ürün Özellikleri

Aqua Modern Tekli Koltuk, şık ve modern bir berjer koltuk seçeneğidir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Hemen şimdi inceleyin!      

Aqua Modern Tekli Koltuk, modern ve şık tasarımıyla her dekorasyona uyum sağlar. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve rahat bir oturuş sunar. Kol dayama yerleri ve sırt kısmı, rahat bir konfor için yumuşak dolgu malzemesi ile kaplanmıştır. Aqua Modern Berjer Koltuk, evinizin herhangi bir yerindeki oturma düzenlemeleriniz için mükemmeldir.

Aqua Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet berjer

Puf opsiyoneldir.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı