Nova Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Mağazada Var

Nova Aynalı Şifonyer

YOT1410009997
14.848 TL 18.560 TL %20
16.328 TL 20.410 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 14.848 TL
Toplam
16.328 TL
18.560 TL
14.848 TL
18.560 TL
Şifonyer ( Aynalı )
16.328 TL
14.848 TL
16.328 TL
14.848 TL
Toplam
14.848 TL16.328 TL

Ürün Özellikleri

Beyaz renkteki Nova Aynalı Şifonyer, modern tasarımı ve geniş depolama alanıyla dikkat çekiyor. Fiyatları inceleyin Evinize ferahlık katın, hemen keşfet!

Nova Aynalı Şifonyer, şık ve işlevsel bir depolama çözümüdür. Beyaz renkteki modern tasarımıyla her türlü iç mekana uyum sağlar.

Geniş ve kullanışlı çekmeceleri sayesinde Nova Aynalı Şifonyer, kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ayna detayı ise hem pratik kullanım sunar hem de odanın daha ferah görünmesini sağlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nova Aynalı Şifonyer, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Sağlam konstrüksiyonu ve dikkatle işlenmiş detaylarıyla kalite standartlarını karşılar.

Evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş katmak isterseniz, Nova Aynalı Şifonyer doğru bir tercih olacaktır. Beyaz rengiyle ferah bir atmosfer oluştururken, işlevsel tasarımıyla da günlük hayatınızı kolaylaştırır."Nova Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Şifonyer ve Aynası

Şifonyer ve Aynası Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı