Vegas Tekli Kotuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Tekli Kotuk

KT1410010538
16.648 TL 20.810 TL %20
18.312 TL 22.890 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 16.648 TL
Toplam
18.312 TL
20.810 TL
16.648 TL
20.810 TL
Berjer
18.312 TL
16.648 TL
18.312 TL
16.648 TL
Toplam
16.648 TL18.312 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Tekli Koltuk: Şık tasarımı ve konforlu oturuşuyla dikkat çeken tekli koltuk. Evde rahat ve şık bir dinlenme alanı yaratın. Odanızda yerini alacak. 

Vegas Tekli Koltuk, konforlu oturuşu ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir tekli koltuktur. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahat bir deneyim sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Vegas Berjer, uzun süre dayanıklılığını korur. Modern ve zarif bir atmosfer yaratmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar ve oturma odası, salon veya yatak odası gibi farklı alanlarda şıklığı tamamlar. Vegas Tekli Koltuk, evinizde keyifli ve konforlu bir dinlenme alanı oluşturmanıza yardımcı olur.


Vegas Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjer

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir. Berjer ayakları metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Yatak Mekanizması Yatak özelliği bulunmamaktadır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı