Vegas Karyola 160 cm - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas Karyola 160 cm

YOT1410010540
20.176 TL 25.220 TL %20
22.192 TL 27.740 TL %20
Takım İçeriği
Karyola 160 cm1 x 20.176 TL
Toplam
22.192 TL
25.220 TL
20.176 TL
25.220 TL
Karyola 160 cm
22.192 TL
20.176 TL
22.192 TL
20.176 TL
Toplam
20.176 TL22.192 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Karyola: Modern tasarımı ve sağlam yapısıyla yatak odanızı tamamlayın. Uzun ömürlü kullanım ve şık bir tercih için ideal seçenektir. Hemen Keşfedin!

Vegas Karyola, yatak odanıza modern bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir. Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken bu karyola, rahat bir uyku deneyimi sunar. Sağlam yapısı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. 160 cm genişliğiyle standart yatak ölçülerine uyumlu olan Vegas Karyola, konforlu bir uyku için ideal bir yatak çözümü sunar. Yatak başlığındaki detaylar ve işçilik kalitesi, odanızın dekorasyonuna şıklık katarken aynı zamanda destekleyici bir yapı sunar. Vegas Karyola, rahatlık, stil ve dayanıklılığı bir araya getirerek yatak odanızı tamamlamak için mükemmel bir seçimdir.

Vegas Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Karyola ve Başlığı

Baza, Bench ve Puf Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Başlık 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Baza Fonksiyonu Karyola baza opsiyoneldir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı