Vegas 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Vegas 3'lü Koltuk

KT1410010537
31.656 TL 39.570 TL %20
34.824 TL 43.530 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 31.656 TL
Toplam
34.824 TL
39.570 TL
31.656 TL
39.570 TL
3'lü Koltuk
34.824 TL
31.656 TL
34.824 TL
31.656 TL
Toplam
31.656 TL34.824 TL

Ürün Özellikleri

Vegas 3'lü Koltuk: Şık ve modern tasarıma sahip, yüksek kaliteli ve konforlu koltuk. İdeal seçenektir. Fiyatlar ve ürünler için detaylı inceleyin! Keşfet!

Vegas 3'lü Koltuk, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir parçadır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunar. Estetik detayları ve zarif çizgileri ile her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Vegas 3'lü Koltuk, evinize stil ve konfor katarken, aynı zamanda kaliteli ve kullanışlı bir seçenek sunar.

Vegas Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet 3'lü Koltuk

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir. Berjer ayakları metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Yatak Mekanizması Yatak özelliği bulunmamaktadır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı