Mağazada Var

Viona 3'lü Koltuk

KT1410010565
39.032 TL 48.790 TL %20
42.935 TL 53.669 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 39.032 TL
Toplam
42.935 TL
48.790 TL
39.032 TL
48.790 TL
3'lü Koltuk
42.935 TL
39.032 TL
42.935 TL
39.032 TL
Toplam
39.032 TL42.935 TL

Ürün Özellikleri

 

Viona 3'lü Koltuk, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza sofistike bir hava katıyor. Yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen koltuk, konforlu oturma deneyimi sunar. Rahat minderleri, ergonomik yapısı ve geniş oturma alanıyla keyifli bir oturma deneyimi yaşamanızı sağlar. Şık detaylar ve zarif çizgileriyle dikkat çeken Viona 3'lü Koltuk, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. İnce işçilik ve kaliteli malzemelerle tasarlanan bu koltuk, uzun yıllar boyunca şıklığını ve dayanıklılığını korur.

Viona Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuk

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı