Viona Tekli Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Viona Tekli Koltuk

KT1410010566
13.600 TL 17.000 TL %20
14.960 TL 18.700 TL %20
Takım İçeriği
Tekli Koltuk1 x 13.600 TL
Toplam
14.960 TL
17.000 TL
13.600 TL
17.000 TL
Tekli Koltuk
14.960 TL
13.600 TL
14.960 TL
13.600 TL
Toplam
13.600 TL14.960 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern Viona Tekli Koltuk ile rahat ve şık bir oturma deneyimi yaşayın. Oturma odanızın eksik parçasını berjer ile tamamlayın. Hemen inceleyin!  

Viona Tekli Koltuk, lüks ve modern bir berjer deneyimi sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, rahatlık ve şıklığı bir araya getirir. Ergonomik tasarımıyla vücudu desteklerken, yumuşak minderleri sayesinde konforlu bir oturma sağlar. Zarif detayları ve dikkat çekici tasarımıyla her türlü mekâna uyum sağlar. Viona Tekli Koltuk, oturma odalarınızı veya salonlarınızı tamamlayan bir parça olarak öne çıkar. Lüksün ve modernliğin keyfini yaşamak için ideal bir seçimdir.


Viona Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı