Mağazada Var

Viona Tekli Koltuk

KT1410010566
22.661 TL 28.326 TL %20
24.927 TL 31.159 TL %21
Takım İçeriği
Tekli Koltuk1 x 22.661 TL
Toplam
24.927 TL
28.326 TL
22.661 TL
28.326 TL
Tekli Koltuk
24.927 TL
22.661 TL
24.927 TL
22.661 TL
Toplam
22.661 TL24.927 TL

Ürün Özellikleri

  

Viona Tekli Koltuk, lüks ve modern bir berjer deneyimi sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, rahatlık ve şıklığı bir araya getirir. Ergonomik tasarımıyla vücudu desteklerken, yumuşak minderleri sayesinde konforlu bir oturma sağlar. Zarif detayları ve dikkat çekici tasarımıyla her türlü mekâna uyum sağlar. Viona Tekli Koltuk, oturma odalarınızı veya salonlarınızı tamamlayan bir parça olarak öne çıkar. Lüksün ve modernliğin keyfini yaşamak için ideal bir seçimdir.


Viona Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Ağustos 2024 - 15 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı