Viona Antrasit Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Viona Antrasit Orta Sehpa

TU1410004382
15.989 TL 18.820 TL %16
17.587 TL 20.700 TL %16
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 15.989 TL
Toplam
17.587 TL
18.820 TL
15.989 TL
18.820 TL
Orta Sehpa
17.587 TL
15.989 TL
17.587 TL
15.989 TL
Toplam
15.989 TL17.587 TL

Ürün Özellikleri

Viona Antrasit Orta Sehpa ile oturma odanıza zarif bir dokunuş katın. Şık ve pratik tasarımıyla dikkat çeken orta sehpayı incelemeyi unutmayın! Keşfedin!

Viona Antrasit Orta Sehpa, şık ve pratik tasarımıyla oturma odanıza zarif bir dokunuş katacak. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş ve düzgün bir yüzeye sahip olan sehpa, çeşitli dekoratif eşyalarınızı sergilemek veya günlük ihtiyaçlarınızı koymak için idealdir. Modern ve minimalist tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Viona Antrasit Orta Sehpa, tamamlayıcı aksesuar olarak oturma odanızı daha şık ve düzenli hale getirecek.


Viona Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

1 adet orta  sehpadan oluşmaktadır. (gri-krom)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı