İmaj Aynalı Orta Sehpa - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İmaj Aynalı Orta Sehpa

TU1410017445
10.991 TL 12.750 TL %14
12.094 TL 14.030 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 10.991 TL
Toplam
12.094 TL
12.750 TL
10.991 TL
12.750 TL
Orta Sehpa
12.094 TL
10.991 TL
12.094 TL
10.991 TL
Toplam
10.991 TL12.094 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa İmaj Aynalı Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Imaj Aynalı Orta Sehpa, şık işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern tasarımı dayanıklı yapısıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar. Keşfet!

Imaj Aynalı Orta Sehpa, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern ve zarif tasarımıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar.

Orta sehpanın geniş ve sağlam yüzeyi, kitaplarınızı, dergilerinizi, dekoratif objelerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde sergilemenize olanak tanır. Aynı zamanda konforlu bir oturma alanı sunar.

Imaj Orta Sehpa, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Şık detayları ve kaliteli işçiliği ile yaşam alanınıza şıklık katarken aynı zamanda pratik bir kullanım sunar.

İster oturma odası, ister salon veya otel lobisi olsun, Imaj Orta Sehpa, iç mekanınıza tarz ve işlevsellik getiren bir parçadır. Modern ve şık tasarımıyla göz kamaştırır."

Takım içeriğinde 1 adet İmaj Orta Sehpa bulunmaktadır.

İmaj Orta Sehpa(İneöl Mobilyasi)

1 adet orta sehpadan oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı