Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu

TU1410017156
31.025 TL 38.781 TL %20
34.127 TL 42.659 TL %21
Takım İçeriği
Motorlu Dinlenme Koltuğu1 x 31.025 TL
Toplam
34.127 TL
38.781 TL
31.025 TL
38.781 TL
Motorlu Dinlenme Koltuğu
34.127 TL
31.025 TL
34.127 TL
31.025 TL
Toplam
31.025 TL34.127 TL

Ürün Özellikleri

Lüks, modern berjer arayanlar için ideal olan Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu, konforu, şıklığıyla göz kamaştırıyor. Keyifli dinlenme için mükemmel seçim.

Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu, lüks ve modern bir berjer arayanlar için ideal bir seçenektir. Bu koltuk, konforlu ve rahat bir oturma deneyimi sunarken şık tasarımıyla da göz kamaştırır.

Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu, elektrikli motor mekanizması sayesinde kullanıcılara istedikleri pozisyonu ayarlama imkanı sunar. Sırt ve ayak bölümlerinin bağımsız olarak hareket edebilmesi sayesinde kişiselleştirilmiş bir oturma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Şık detayları ve ergonomik yapısıyla herhangi bir yaşam alanına mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Evde rahatlık ve lüks arayanlar için ideal olan Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu, hem fonksiyonel özellikleriyle hem de estetik tasarımıyla beklentilerinizi karşılayacak bir seçenektir.

Takım içeriğinde 1 adet Maxim Motorlu Dinlenme Koltuğu bulunmaktadır.

Özel mekanizmaya sahip Maxim berjerimiz, fırınlanmış gürgen iskeleti ve kendine has özel dayanıklı metalden düşünülmüş hareketli mekanizması ile tam babalara layık bir berjer. İnegöl Mobilyası

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı