Mayıs Baba Koltuğu - İnegölSofa

Mayıs Baba Koltuğu

TU1410001138
24.590 TL 28.690 TL %15
27.050 TL 31.560 TL %15
Takım İçeriği
Dinlenme Koltuğu1 x 24.590 TL
Toplam
27.050 TL
28.690 TL
24.590 TL
28.690 TL
Dinlenme Koltuğu
27.050 TL
24.590 TL
27.050 TL
24.590 TL
Toplam
24.590 TL27.050 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern berjer arayanlar için Mayıs Baba Koltuğu mükemmel bir seçenektir. Şık tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle öne çıkar. Şimdi İnceleyin!    

Mayıs Baba Koltuğu, lüks ve modern bir berjer arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu berjer, şık tasarımı ve işlevselliği ile dikkat çeker.

Mayıs Mekanizmalı Berjer, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sağlar. Rahat oturma yüzeyi ve ergonomik tasarımı, vücudunuzun doğal eğrilerini destekler ve maksimum konfor sunar.

Berjerin mekanizmalı özelliği, istediğiniz pozisyonda oturmanıza veya dinlenmenize olanak tanır. Sırt ve ayak kısmının bağımsız olarak ayarlanabilmesi, size kişiselleştirilmiş bir oturma deneyimi sunar.

Mayıs Mekanizmalı Berjer, evinizin veya ofisinizin herhangi bir köşesinde şık bir ek olarak kullanılabilir. Lüks ve modern tasarımıyla yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katar.

Mayıs Baba Koltuğu (İNEGÖL MOBİLYASI) İNEGÖLSOFA.

Berjerimiz Motorlu'dur. Sallanır Dönerli Opsiyoneldir.

Özel mekanizmaya sahip Mayıs berjerimiz, fırınlanmış gürgen iskeleti ve kendine has özel dayanıklı metalden düşünülmüş hareketli mekanizması ile tam babalara layık bir berjer. İnegöl Mobilyası

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı