Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu

TU1410017155
33.150 TL 41.438 TL %21
36.465 TL 45.581 TL %20
Takım İçeriği
Sallanan Dinlenme Koltuğu1 x 33.150 TL
Toplam
36.465 TL
41.438 TL
33.150 TL
41.438 TL
Sallanan Dinlenme Koltuğu
36.465 TL
33.150 TL
36.465 TL
33.150 TL
Toplam
33.150 TL36.465 TL

Ürün Özellikleri

Lüks, modern berjer arayanlar için ideal olan Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu, Sallanma özelliğiyle huzur ve konfor sunar. Şık tasarımıyla dikkat çeker. 

Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu, lüks ve modern bir berjer arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu koltuk, rahatlatıcı sallanma özelliğiyle stresli günlerinizde size huzur ve konfor sunar.

Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımıyla herhangi bir yaşam alanına zarif bir dokunuş katar.

Koltuğun rahat oturma yüzeyi ve ergonomik yapısı, vücudunuzun doğal eğrilerini destekler ve rahat bir oturma deneyimi sağlar. Ayrıca, sallanma özelliği sayesinde gevşeme ve dinlenme imkanı sunar.

Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu, evinizin veya ofisinizin favori köşesinde mükemmel bir dinlenme noktası olacak. Kendinizi şımartmak ve rahatlamak için ideal bir seçimdir.

Takım içeriğinde 1 adet Maxim Sallanan Dinlenme Koltuğu bulunmaktadır.

Özel mekanizmaya sahip Maxim berjerimiz, fırınlanmış gürgen iskeleti ve kendine has özel dayanıklı metalden düşünülmüş hareketli mekanizması ile tam babalara layık bir berjer. İnegöl Mobilyası

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı