İmaj Sandalye Seti - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İmaj Sandalye Seti

YOT1410006629
16.200 TL 20.250 TL %20
17.824 TL 22.280 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 16.200 TL
Toplam
17.824 TL
20.250 TL
16.200 TL
20.250 TL
Sandalye (6 Adet)
17.824 TL
16.200 TL
17.824 TL
16.200 TL
Toplam
16.200 TL17.824 TL

Ürün Özellikleri

Imaj Sandalye seti, yaşam odanıza şık ve modern bir görünüm katar. 6 adet sandalye, kaliteli ve ergonomik tasarımıyla konforlu oturma deneyimi sunar.    

Imaj Sandalye, modern ve şık tasarımıyla yaşam odalarınıza zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, hem konforlu oturma deneyimi sunar hem de göz alıcı bir estetik sunar.

Sandalyenin ergonomik yapısı, rahatlık ve destek sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzeme ve sağlam bir yapıya sahip olan sandalyeler, uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Imaj Sandalye, evinizin veya işletmenizin yaşam odalarında şıklık ve stil yaratır. Sadelik ve zarafetin mükemmel bir kombinasyonunu sunarak her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Kaliteli işçilik ve detaylara verilen önemle tasarlanan Imaj Sandalye, her mekanda dikkat çeken bir parça olacaktır. Şık, modern ve rahat bir oturma deneyimi sunarak konuklarınızı ağırlarken memnuniyetinizi sağlar."İmaj Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım içeriği

6 adet sandalye'den oluşmaktadır.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı