Web Sitesine Özel

İmaj Sandalye Seti

YOT1410006629
24.075 TL 30.094 TL %21
26.482 TL 33.103 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 24.075 TL
Toplam
26.482 TL
30.094 TL
24.075 TL
30.094 TL
Sandalye (6 Adet)
26.482 TL
24.075 TL
26.482 TL
24.075 TL
Toplam
24.075 TL26.482 TL

Ürün Özellikleri

    

Imaj Sandalye, modern ve şık tasarımıyla yaşam odalarınıza zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, hem konforlu oturma deneyimi sunar hem de göz alıcı bir estetik sunar.

Sandalyenin ergonomik yapısı, rahatlık ve destek sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzeme ve sağlam bir yapıya sahip olan sandalyeler, uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Imaj Sandalye, evinizin veya işletmenizin yaşam odalarında şıklık ve stil yaratır. Sadelik ve zarafetin mükemmel bir kombinasyonunu sunarak her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Kaliteli işçilik ve detaylara verilen önemle tasarlanan Imaj Sandalye, her mekanda dikkat çeken bir parça olacaktır. Şık, modern ve rahat bir oturma deneyimi sunarak konuklarınızı ağırlarken memnuniyetinizi sağlar."İmaj Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım içeriği

6 adet sandalye'den oluşmaktadır.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı