İmaj Yemek Masası - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İmaj Yemek Masası

YOT1410006630
26.700 TL 33.375 TL %20
29.370 TL 36.713 TL %21
Takım İçeriği
Masa1 x 26.700 TL
Toplam
29.370 TL
33.375 TL
26.700 TL
33.375 TL
Masa
29.370 TL
26.700 TL
29.370 TL
26.700 TL
Toplam
26.700 TL29.370 TL

Ürün Özellikleri

Imaj Yemek Masası, modern ve lüks bir yemek masasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, şıklığı ve dayanıklılığı bir arada sunar. İnceleyin!  

Imaj Yemek Masası, modern ve şık tasarımıyla yemek odalarınıza zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkar.

Masa üzerindeki geniş yüzey alanı, aile ve misafirlerinizle keyifli yemekler paylaşmanızı sağlar. Ergonomik tasarımıyla rahatlıkla oturabilir ve rahat bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Imaj Masa, lüks ve modern bir atmosfer oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. İnce detayları ve şık tasarımıyla mekanınıza sofistike bir görünüm kazandırır.

Dayanıklı ve şık bir masaya sahip olmak isteyenler için Imaj Masa, ideal bir tercihtir. Yemek odanızı tamamlayacak ve stilinizi yansıtacak bir parça olarak öne çıkar."

İmaj Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım içeriği

 1 adet  masa'dan

oluşmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa20010079

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı