İmaj Duvar Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İmaj Duvar Ünitesi

TU1410006631
29.991 TL 35.160 TL %15
32.994 TL 38.680 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 29.991 TL
Toplam
32.994 TL
35.160 TL
29.991 TL
35.160 TL
TV Ünitesi
32.994 TL
29.991 TL
32.994 TL
29.991 TL
Toplam
29.991 TL32.994 TL

Ürün Özellikleri

Lüks modern tasarıma sahip Imaj Duvar Ünitesi, kaliteli malzeme ile üretildi. Geniş alanı ve entegre LED aydınlatmasıyla şık ve fonksiyonel bir üründür. 

"Imaj Duvar Ünitesi, modern ve lüks tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ünite, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.

Geniş depolama alanı sayesinde elektronik eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Raflar ve dolaplar, kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi ve diğer eşyalarınızı sergilemeniz için ideal bir alan sunar.

Imaj Duvar TV Ünitesi, fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkar. Entegre LED aydınlatma özelliği, ortamın atmosferini aydınlatırken estetik bir görünüm sunar.

Lüks detayları, modern çizgileri ve zarif yapısıyla Imaj Duvar TV Ünitesi, evinizin dekorasyonunu tamamlar ve yaşam alanınıza prestij katar."

İmaj Duvar Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyasi)

1 Adet tv ünitesinden oluşmaktadır. Orta sehpa opsiyoneldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2225058

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı