İmaj Aynalı Konsol - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İmaj Aynalı Konsol

YOT1410006628
35.552 TL 44.440 TL %20
39.112 TL 48.890 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 35.552 TL
Toplam
39.112 TL
44.440 TL
35.552 TL
44.440 TL
Konsol ( Aynalı )
39.112 TL
35.552 TL
39.112 TL
35.552 TL
Toplam
35.552 TL39.112 TL

Ürün Özellikleri

Şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren Imaj Ayanlı Konsol, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Geniş alanı ve zarifliğiyle evinize şıklık katıyor. 

Imaj Aynalı Konsol, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan bir mobilya parçasıdır. İnce detayları ve modern tasarımıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katmak için ideal bir seçimdir.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Imaj Konsol Aynalı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş bir depolama alanı sunarak ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Ayna detayı, odanın daha geniş ve ferah görünmesini sağlarken, aydınlık bir atmosfer oluşturur. Konsolun üstünde dekoratif objeler veya fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

Imaj Konsol Aynalı, salon, oturma odası veya giriş gibi farklı yaşam alanlarında mükemmel bir tamamlayıcıdır. Şık ve pratik bir şekilde dekorasyonunuzu tamamlar.

İmaj Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

 1 adet konsol ve 2 adet konsol aynasından oluşmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2224982

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı